کاهش وزن

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

باسلام پزشک محترم من بعد از زایمان و به علت عدم شیردهی وافسردگی پس از زایمان و مصرف قرص های اعصاب افزایش وزن بالایی پیدا کردم وناگفته نماند من قبل از بارداری نیز اضافه وزن داشتم قدم من ۱۵۶ وزنم قبل بارداری۷۸ اما بعد از زایمان بنا به مشکلاتبه ۱۰۳رسید که به توصیه بهداشت رژیم گرفتم .درماه اول از ۱۰۳به۹۶رسیدم د. ماه دوم از ۹۶به ۸۹،رسیدم اما الان تو ماه سومم که تو این ماه هم ورزش میکنم هم رژیمم اما باگذشت ۱۸روز از ماه سوم تنها ۱کیلو کم کردم اما کاهش سایز داشتم لطفا من را راهنمایی کنید چگونه میتوانم کاهش وزنم رو تسریع دهم باتوجه به اینکه کاهش وزنم صرفا از طریق رژیم بوده شما چه نوع مکمل و قرصی برای تسریع کاهش وزن توصیه می کنیذ باتشکر از شما

حل شده 0
تغذیه 1 پاسخ 624 مشاهده 1

درباره نویسنده

پاسخ ( ۱ )

  0
  دی ۲۴, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۹ قبل از ظهر

  لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

  گزارش انصراف
  عرض سلام
  با توجه به اطلاعاتی که این دوست عزیز در اختیارم گذاشتند کاملا مشخص است ۷ کیلو گرم در ماه اول و ۷ کیلو گرم در ماه دوم کاهش وزن داشتند. یعنی در مجموع در طول دو ماه شما ۱۴ کیلو گرم وزن خود را کم کرده اید. این کاهش وزن در صورتیکه به طور اصولی ایجاد شده باشد بسیار عالی است.
  به نظر می رسه شما با همان رژیم غذایی که از ابتدا داشتید این انتظار را دارید که کاهش وزن تان همچنان ادامه داشته باشد. در این مرحله لازم است که کالری دریافتی شما با وزن فعلی شما تنظیم گردد بنابراین لازم است یک رژیم غذایی ( با مراجعه به متخصصین تغذیه) دیگری برای شما در نظر گرفته شود. حتما در مورد داروهای مصرفی خود حتما آنان را مطلع نمایید.

  ضمن اینکه این نکته را هم در نظر داشته باشید که کاهش وزن یک روند تدریجی است. سرعت بالای کاهش وزن به خصوص زمانیکه غیر اصولی نیز باشد می تواند باعث ایجادکمبود های تغذیه ای در افراد شود. در واقع آن چیزی که در کاهش وزن اهمیت دارد حفظ وزن متعادل در طول زمان است. بنابراین برای کاهش وزن سریع عجله ای نداشته باشید.

  نکته ی دوم اینکه همچنان به فعالیت بدنی خود ادامه دهید.

  تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
  مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.

ارسال پاسخ