چاقی با علت نامشخص

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

سلام و خسته نباشید. من با وجود اینکه غذا کم می خورم و هر شب نیم ساعت می دوم و نیم ساعت ورزش های کششی انجام می دهم، پایین شکمم بزرگ است و وزنم پایین نمیاد. پوستم خشک تر از قبل شده و سایز دور شکمم کم نمیشه. آخرین آزمایش و سونگرافی که تابستون دادم هم تخمدان هام سالمه هم هورمون ها اما قاعدگی نامنظم دارم. تنها فرضیه خودم اینه که تخمدان پلی کیستیک دارم. مساله دیگه اینه که پای چپم به ویژه بالای زانو درد می کنه و پزشک ارتوپد و روماتولوژیست گفتن مشکلی نداره. ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید و تشخیص احتمالی چیه؟ در حال حاضر تنها قرص ساپلاس مدز استفاده می کنم چون ناخن هام شکننده ان و پوستم علی رغم اینکه خیلی مراقبم و آبرسان استفاده می کنم خشکه. علامت دیگری که ممکنه به تشخیص کمک کنه اینه که به نسبت بقیه آدمای اطرافم وقتی پاهام آویزون باشه زودتر ورم می کنه و خواب میره

حل شده 0
داخلی 1 پاسخ 111 مشاهده 0

درباره نویسنده

پاسخ ( ۱ )

  0
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

  لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

  گزارش انصراف
  عرض سلام
  از بعد تغذیه، اینکه می فرمایید علی رغم داشتن رژیم غذایی و ورزش کششی وزنتون تغییر نکرده است به نظر می رسه که کالری دریافتی و نوع ورزشی رو که انتخاب نمودید متناسب با شرایط و وزن فعلی شما نمی باشد.
  از طرف دیگر عنوان نمودید که پوست خشک و ناخن های شکننده ای دارید. همانطورجهت استحضار دارید پوست، مو و ناخن جزء مواردی هستند که بسیار سریع نسبت به کمبودهای تغذیه ای واکنش نشان می دهند.

  بنابراین توصیه ای که خدمتتون دارم اینست که با مراجعه به متخصص تغذیه یک رژیم غذایی اصولی با هدف کاهش وزن و در عین حال تامین تمام مواد مغذی مورد نیاز داشته باشید. معمولا متخصصین این حوزه می توانند در مورد نوع ورزش و شدت آن جهت کاهش سایز قسمت های مختلف بدن می توانند به شما کمک کنند.

  تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
  مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
  بهترین پاسخ

ارسال پاسخ