پدرم مبتلا به سرطان پروستات است به تازگی تحت هورمون درمانی قرار گرفته و در حال حاضر بسیار ضعیف شده . آیا این از عوارض هورمون درمانی است؟

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف
حل شده 0
جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی مریم ابوالقاسمی 1 پاسخ 55 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

  1. دکتر طیبه طاهری پناه
    0
    آذر ۲۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۵ قبل از ظهر

    لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

    گزارش انصراف
    سلام
    وقت بخیر
    سن بیمار؟
    مرحله بیماری؟
    آیا جراحی یا رادیوتراپی انجام شده؟

    هورمون درمانی، بدلیل کاهش سطح تستوسترون، باعث ضعف عضلانی و گر گرفتگی و تا حدودی تحریک پذیری بیمار می شود
    اما بررسی وضعیت هموگلوبین و معاینه بیمار لازم هست

    تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
    مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
    بهترین پاسخ

ارسال پاسخ