مایع منی غلیظ

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

من ۲۹ ساله و مجرد هستم. حدود ۲ سال است که داروی سیتالوپرام ۲۰ مصرف میکنم. البته گاها مصرف دارو رو موقتا قطع میکنم ولی بعد از مدتی دوباره مصرف میکنم. مشکل من این است که در زمان انزال آب منی با غلظت زیاد و خیلی اهسته از التم خارج میشه و اصلا پرتاب نمیشه. رنگ مایع منی هم کاملا سفید نیست و زرد مانند هست. علت چیست؟؟؟ آیا خود ارضایی در اصل قضیه تاثیری داره؟ آیا سیتالوپرام تاثیری داره؟

حل شده 0
عمومی fa2020 1 پاسخ 140 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

  1. دکتر علی گودرزی کریم
    0
    بهمن ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۲ بعد از ظهر

    لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

    گزارش انصراف
    سیتالوپرام از داروهایی ست که منجر به دیر انزالی و در بعضی افراد در طولانی مدت منجر به کاهش میل جنسی میشود
    علت غلظت زیاد مایع منی و رنگ زرد اون میتونه به دلیل رژیم غذایی بیمار باشه
    مصرف کم مایعات یا غذاها و میوه های حاوی رنگدانه مثل هویج میتونه باعث پر رنگ شدن اون بشه اما تحریک کم جنسی و فواصل کم بین انزال ها میتونه باعث غلظت بیشتر مایع منی بشه و اما در نهایت عفونت های پروستات نیز میتونه باعث افزایش غلظت مایع منی بشه
    بنابر این در این بیمار ابتدا شرح ال از نظر میزان مصرف مایعات ،رژیم غذایی، و تحریک مناسب جنسی گرفته بشه در صورت رعایت تمام این موارد رد کردن عفونت های مایع منی با یک تست انالیز سمن توصیه میشه


    تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
    مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
    بهترین پاسخ

ارسال پاسخ