لکه بینی پس از مصرف قرص ال دی

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

با سلام
از روز پنجم قاعدگی دو ماه پیش، به دلیل سفری که در پیش داشتم، شروع به مصرف قرص ال‌دی به مدت ۵ هفته کردم. در هفته‌ی آخر مصرف قرص، لکه‌بینی داشتم ولی چون در سفر بودم قرص را قطع نکردم. پس از بازگشت از سفر و دو روز پس از قطع قرص (۲۳ آذر) ۳ یا ۴ روز خونریزی بسیار کمی داشتم و بعد ۳ روز خونریزی شدید. چند روز پس از قطع شدن خونریزی شدید، در این هفته‌ی اخیر باز هم لکه‌بینی دارم و از دیروز دل‌درد شدیدی هم دارم. بعد از قطع شدن خونریزی نزدیکی هم داشته‌ام. آیا این لکه‌ها و درد شکم جای نگرانی دارد یا به‌خاطر مصرف قرص‌هاست؟
(در تاریخ ۱۰ بهمن ۹۶، تست پاپ‌اسمیر داده‌ام و بجز عفونت ادراری مشکلی نبوده که برای عفونت نیز دارو مصرف کردم ‌از بین رفت. در ضمن مشکل کم‌کاری تیروئید دارم و هر روز صبح نصف قرص لووکسین مصرف می‌کنم)

0
زنان و نازایی Oldooz 0 پاسخ 28 مشاهده 0

ارسال پاسخ