غدد زنان

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

مادر بنده چند سال است که قرص تیروئید مصرف میکنن بعد از این مددت ریزش مو شدید پیدا کردن آزمایش قبلیشون از پر کار شدن تیروئید مطلع شدیم ایشون بعد از مصرف این قرص تپش قلب شون بالا میره و شدیدن موهایه سرشون میریزه بخاطر این ویروس که الان همجا هست نرفتیم دکتر ایشون قرص ها شون الان ۲ یا ۳ ماه که نمیخورن .
چند روز پیش ایشون با اصرار بنده دوباره آزمایش دادن که بنده خدمت شما ارسال کردم ممنونتون میشم راهنمایی بفرمایید .
سپاس بیکران

حل شده 0
داخلی 1 پاسخ 71 مشاهده 0

درباره نویسنده

پاسخ ( ۱ )

  1. دکتر زهره خواصی
    0
    اسفند ۲۳, ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۸ بعد از ظهر

    لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

    گزارش انصراف
    سلام
    لطفاً آزمایش را ارسال بفرمایید البته بهتر هست مراجعه کنید جهت درمان هرچه سریعتر

    تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
    مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
    بهترین پاسخ

ارسال پاسخ