عوارض داروی گیاهی موسیلیوم

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

سلام. یک هفته ای میشود برای رهایی از یبوست داروی موسیلیوم استفاده میکنم و دو یا سه روزی هست احساس سنگینی روی مری و معده دارم و کمی هم ترشحات اسید معده بیشتر شده. من با این دارو آب زیادی مصرف میکنم تا بهتر جذب بشود ولی بازهم احساس سنگینی دارم. میخواستم بپرسم نیاز به قطع این دارو هست یا این عوارض موقتی هست?

حل شده 0
داخلی شکوفهففننین 1 پاسخ 54 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

    0
    خرداد ۲۱, ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۱ بعد از ظهر

    لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

    گزارش انصراف
    با سلام
    میزان دارو را نصف کنید و همچنان آب زیاد بنوشید

    تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
    مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
    بهترین پاسخ

ارسال پاسخ