شل شدن

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

با سلام
من حدود ۱۶ سال پیش در اثر تصادف مهره پنجم ستون فقراتم (مهره تی ۵) دچار شکستگی شد و نخاع بنده اسیب دید. از آن زمان به بعد احساس میکنم که مقداری از قدرت کنتدل ماهیچه های لگن خود را از دست داده ام. حدود شش سال پیش ازدواج کردم و بعد از یک سال جدا شدم. در اوایل رابطه زناشویی, در پوزیشن چهار دست پا دچار بی اختیاری ادرار هنگام دخول میشدم ( که البته فقط دو بار مقدارش زیاد بود و دفعات بعد در حد چند قطره ) که خیلی برای من عذاب آور بود . اما در حال حاضر که مجدد ازدواج کرده ام این حالت وجود ندارد. حال در این مورد من چند سوال درم که خواهش میکنم من را راهنمایی بفرمایید.
۱. به چه دلیل من دچار این بی اختیاری میشدم ولی الان نه ?
۲. آیا سایز آلت شوهر میتواند دلیل این امر باشد ?(سایز آلت شوهر اولم بزرگتر از شوهر دومم است)
۳. میتواند ناشی از عفونت و احتباس مثانه باشد?
۴. شوهرم اولم به صورت تفریحی (هفته ای یک بار ) شیشه مصرف میکرد و من را مجبور به داشتن رابطه فراوان در آن زمانها میکرد (مثلا چهار تا پنج بار در طول شب که هر بار به مدت چهل چهل و پنج دقیقه طول میکشید )آیا این میتواند دلیل شل شدن واژن من باشد یا دلیلش آسیب نخاعی است?
با سپاس فراوان

حل شده 0
زنان و نازایی elham 1 پاسخ 90 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

 1. دکتر منصوره علیرضایی
  0
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۹ در ۹:۵۲ قبل از ظهر

  لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

  گزارش انصراف
  سلام
  خدارو شکر که مشکلات قبلی شما برطرف شده است،اگر شما می خواهید تست عملکرد مثانه انجام دهید باید تستی به نام ارودینامیک study انجام دهید که عملکرد مثانه و شلی عضلات را چک می کند که در مراکز اورولوژی قابل انجام است و همچنین خانم دکتر مریم امامی که فوق تخصص اورولوژی زنان هستند که هم در بیمارستان هاشمی نژاد و هم مطب دارند می توانند تست ارودینامیک study رو برای شما انجام دهند ولی اگر الان مشکلی ندارید دیگر نیاری به پیگیری نیست فقط توصیه به فیزیوتراپی و تقویت عضلات لگن می شود

  تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
  مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
  بهترین پاسخ

ارسال پاسخ