ریزش مو

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

سلام خسته نباشیدمن نزدیک به ۱۰سال هست تغییرجنسیت انجام دادم.ودوره هورمون تراپی وازهمون موقعه شروع کردم.وازتستسترون۲۵۰استفاده میکنم.سه هفته ای یه دونه میزنم..وجلوسرم ریزش مودارم.طاسی مردانه..آیامن فینستراید۱مصرف کنم باوجودی که سه هفته یکبارهورمون تزریق میکنم وطبیعی ترشح نداره بدنم.آیاهورمون بدنم کم نمیشه کمبودپیدانمیکنه بدنم باوجودمصرف فینستراید؟ممنون میشم راهنماییم کنید

حل شده 0
پوست ومو شهریار 1 پاسخ 76 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

  1. دکتر علی گودرزی کریم
    0
    مهر ۳, ۱۳۹۹ در ۵:۵۵ بعد از ظهر

    لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

    گزارش انصراف
    با درود
    فیناستراید میتونه گیرنده های هورمون تستوسترون رو غیر فعال کند و تاثیر هورمون دریافتی جهت مقاصد مورد نظر شما رو کاهش بده در نظر داشته باشید که عوارض ریزش نوی مردانه ناشی از تستوسترون در مردان ایجاد میشود و جهت درمان میتوانید پس از پایان دوره تستوسترون اقدام کنید

    تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
    مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
    بهترین پاسخ

ارسال پاسخ