درد کمر و پا( شبیه سیاتیک )

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

دوشنبه صبح ۱۴ بهمن تو خواب بیشتر از ناحیه پای چپ و البته خود بدن چاییدم و بعد ساعت ۸:۳۰ رفتم سر کار دیگه دیدم نمی تونم بشینم و کار کنم( کمرم درد میکرد و دور چشام ی دردی داشت شبیه سینوزیت که هنوزم داره و بعد ساعت حدود ۱۱ اومدم خونه و پرده و پنجره رو کنار کشیدم تا آفتاب بگیرم ولی ساعت حدود ۱۴ دیگه گفتم برم پیش پزشک توی درمانگاه ( قرص سفیکسیم + کلداکس[ متاسفانه با خوردن سومین قرص مادرم متوجه شد ک من تب دارم و یکی از علت های لرز هم همین تب بودش دیگه و کلی پاشویه تا سه‌شنبه هم ادامه دادم و دیگه این قرص و نخوردم + سرُم نوشت ب همراه ۱ یا ۲ آمپول ک داخلش قاطی کرد ک خیلی سر حال شدم = ماشالا انقد خوش خط هستن این کادر پزشکی _ک مردم هم همیشه گلایه دارن و منم نمیدونم چ آمپولی بود تا ب شما بگم! ) فشارم پایین بود، ی کم تب هم داشتم، از کمر تا پایین پا هم ک درد میکرد، ی کم گلو هم مشکل داشت،( ب پزشک گفتم آمپول واسه سیاتیک بنویس ک ننوشت =کتارولاک و من پنجشنبه بعدازظهر رفتم تهیه کردم و تا شب آروم بودم ولی تا الان ک دارم این مطلب رو براتون مینویسم هنوزم درد دارم و در ضمن داداشم جمعه صبح من و ماساژ خیلی خوبی داد )
در ضمن وسط پشت بدنم دو طرف ستون مهره ها هم انگار مثلا مشت خورده باشه و ورم کرده باشه هم اینجا هم درد داره_ حالا با توجه ب این توصیفات من شک دارم ک آنفلوآنزا نگرفته باشم؟!
سپاس از راهنمایی شما بزرگوار 🙏🏻🙌

حل شده 0
داخلی 1 پاسخ 36 مشاهده 0

درباره نویسنده

پاسخ ( ۱ )

  0
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۹ قبل از ظهر

  لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

  گزارش انصراف
  با سلام. بیماری شما با توجه به علائم شما ویروسی است. ممکن است آنفولانزا هم باشد. درمان همگی علامتی است. مصرف مایعات، استراحت و داروی تب بر. داروی ضد ویروس هم‌میتوانید مصرف کنید که باید در ۴۸ ساعت شروع علایم مصرف شود که بازه ی زمانی آن برای شما گذشته است.


  تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
  مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
  بهترین پاسخ

ارسال پاسخ