داخلی

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

با سلام و خسته نباشید راستش من راجع به مادرم و مشکلاتش خواستم بگم مادرم ۴۹ سال داره و چندین سال میشه از ضعف و بی حالی شدید و خواب زیاد و یک چند ماهی هم میشه میگن تند تند از داخل داغ میشن و عرق داغ میکنن که بعد از اون عرق سرد میشه و همیشه چه در تابستان و چه در زمستان با یک باد سرما خوردن و هم چنین در مواقعی در ناحیه دو تا ران پا درد دارن و با یک مقدار کم پیاده رویی یا کار کف پاشون از داخل میسوزه و درد میگیره تا چندین ساعت و چند سالی میشه با گریه کردن درد استخوان سوز در دو شانه تا ۲۰ دقیقه ایی عذابشون میده و رنج میبره تا امسال به اصرار من که دخترشم برای ازمایش کل بعددو سال اقدام کرد با اومدن جواب نشون که دادم به دکتر گفتن جز کمبود ویتامین دی و مشکل کم کاری تیرویید که سالهاست قرص میخورن همه چیزشون خوب نشون داده و احتمال شاید مشکل قلبی دادن ولی حتی اکو و نوار قلب و خوب بودن فقط گفتن قلب در عکس بزرگ نشون میده و در اخر گفتن این درد ها مشکل اعصاب داره در ضمن مادر من وسواس شدید هم چند سالی میشه که دارن و گفتن به خاطر اعصاب و افسردگی . من خواستم از حضور محترم شما بپرسم مگه اعصاب میشه این همه درد به همراه داشته باشه این خواب زیاد و بی حای و ضعف همیشگی و درمان قطعی چه باید کرد ؟

حل شده 0
داخلی فرشته حیدریان 1 پاسخ 138 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

 1. دکتر الهام گوران
  0
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۸ در ۶:۳۵ بعد از ظهر

  لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

  گزارش انصراف
  سلام. من مطمئن نیستم که علایم ایشان همگی مربوط به مشکلات روانپزشکی باشد. کما اینکه می گویید کمکاری تیرویید هم دارند و خود کمکاری تیرویید اگر به قدر کافی درمان نشود یا دارو منظم استفاده نشود می تواند علایم افسردگی و اضطراب و علایم جسمی را بهمراه داشته باشد.

  در هر حال جسم و روان با هم ارتباط نزدیکی دارند و کسالت در یکی می تواند رنجش در دیگری را سبب شود.

  بهتر است دوز داروی تیرویید را نزد متخصص غدد به دقت تنظیم کنید و همزمان از یک متخصص اعصاب و روان جهت ارزیابی و درمان علائم روحیه ای ایشان کمک بگیرید.
  بهترین پاسخ

ارسال پاسخ