خونریزی بعد از دفع مدفوع

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

سلام وخداقوت خدمت شما
۲۱سالمه
از ۴روز پیش همراه با اجابت مزاج خونریزی دارم و تا الآن که در هر روز یک مرتبه شکمم کار میده در مجموع ۴مرتبه خونریزی کاملا بدون درد داشتم(که هنوز بند نیامد) خون شفاف و روشن است وبوی نامطبوعی هم میدهد و به هیچ وجه هم یبوست ندارم (ودانه ای هم کنار مقعد مشاهده نمیشود)و البته اسهال هم نیستم روز اول که خون آمد حدود ۷ساعت قبلش درحالی که نشسته بودم ناگهان درد و سوزش بسیار شدیدی از یکی دوسانت پایین ناف تا ۴و۵سانت پایین تر احساس کردم که ۶و۷ثانیه بیشتر طول نکشید و بعدش طبیعی شد و در ماه یکی دوبار هم احساس درد در ۲٫۳سانتی داخل مقعد دارم و این ۲نشانه اخیر(سوزش پایین ناف و درد در مقعد)چندین ماه است که وجود دارد شاید بیش از ۵و۶ماه ولی تا حالا سوزش پایین ناف به شدت سوزش چند روز پیش نشده بود و همچنین تا حالا هم خونریزی نداشتم

باتشکر

حل شده 1
داخلی 1 پاسخ 709 مشاهده 1

درباره نویسنده

پاسخ ( ۱ )

  0
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۴ قبل از ظهر

  لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

  گزارش انصراف
  با سلام
  اگر خونریزی فقط در هنگام دفع است به احتمال زیاد بواسیر یا هموروئید است. بعضی انواع بواسیر بدون درد و فقط با خونریزی است.

  پماد و یا شیاف مخصوص هموروئید از داروخانه بگیرید و استفاده کنید. نشستن در لگن آب گرم روزانه ۲-۳ بار نیز توصیه میشود که بسیار در درمان موثر است.

  اگر رنگ مدفوع شما تیره و سیاه شده، یا مدفوع با خون قاطی شده، اگر کاهش وزن دارید، اگر درد شکم مزمن دارید و یا اگر سابقه ی خانوادگی سرطان روده دارید حتما سریعا به پزشک متخصص گوارش مراجعه کنید.

  تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
  بهترین پاسخ

ارسال پاسخ