تهوع طولانی مدت بعد از قطع قرص سرترالین

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

با سلام خدمت شما من چهل روز قبل طبق دستور پزشک شروع به خوردن قرص سرترالین برای استرس خودم کردم و هفته اول یک چهارم قرص و هفته دوم نصف قرص را شروع به خوردن کردم به محض افزایش دوز دارو به یک دوم دچار حالت تهوع شدم و استفراغ کردم و از همان روز دارو را قطع کردم ولی از روزی که داروی سرترالین را قطع کرده ام همچنان و به صورت مداوم حالت تهوع دارم با اینکه از قطع قرص سرترالین بیشتر از بیست روز گذشته من همچنان حالت تهوع دارم و با اینکه در طول این بیست روز سه بار سرم تزریق کردم و آمپول دیمیترون هم جهت جلوگیری از حالت تهوع تزریق کرده ام ولی خوب نمیشم البته از روزی که دچار حالت تهوع شدم بیشتر اوقات دهانم هم خود به خود پر آب میشه میخواستم بپرسم برای از بین رفتن این حالت تهوع مداوم که از عوارض قرص سرترالین هستش و با اینکه بیشتر از بیست روزه که قرص سرترالین را قطع کرده ام و حالت تهوع مداوم ادامه داره و از بین نمیره چیکار باید بکنم تا خوب بشم؟

0
اعصاب و روان 0 پاسخ 17 مشاهده 0

درباره نویسنده

ارسال پاسخ