ترشحات خونی

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

سلام ، خسته نباشید.
حدودا ۴ روز است که ترشحاتم همراه با کمی خون است.
حدود ۳ هفته پیش هم از قرص اورژانسی استفاده کرده بودم و پس از چند روز عادت ماهیانه شدم.
خواستم بدونم آیا این ترشحات خونی نشان دهنده مشکلی است یا طبیعی است؟

حل شده 0
زنان و نازایی مریم 1 پاسخ 74 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

  1. دکتر منصوره علیرضایی
    0
    خرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۶:۲۱ بعد از ظهر

    لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

    گزارش انصراف
    سلام .
    گاهی بعلت مصرف قرصهای اورژانسی لکه بینی ایجاد میشه .و یا پریود نامنظم میشه .اگر این مشکل ادامه پیدا کرد نیاز به معاینه و انجام سونوگرافی و ازمایش تیرویید و پرولاکتین هست

    تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
    مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
    بهترین پاسخ

ارسال پاسخ