اختلال نعوظ

گزارش
پرسش

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما میخواهید این پرسش را گزارش کنید

گزارش انصراف

سلام،من چند ماهی است که شهوتم خیلی کم شده و انگار اصلا نیست در ضمن دچار نعوظ هم نمیشوم،و مدتیست بدلیل وسواس قرص های دپاکین،کلردیازپوکساید،فلووکسامین و ریسپریدون مصرف میکردم که مدتیست دیگر کلردیازپوکساید را مصرف نمیکنم ممکن است بدلیل مصرف این قرصها باشد اگر نیست پس علتش چیست و چه دارویی در این زمینه موثر است؟

حل شده 0
جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی محمد حامدی 1 پاسخ 89 مشاهده 0

پاسخ ( ۱ )

  1. دکتر علی گودرزی کریم
    0
    مرداد ۲۴, ۱۳۹۹ در ۹:۱۴ بعد از ظهر

    لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش داده شود

    گزارش انصراف
    درود
    دوست عرزیز داروهایی که مصرف میکنید باعث اختلال در میل جنسی میگردد در نتیجه جهت بازگشت میل جنسی توصیه به تجدید نظر در مصرف داروها نمایید و یا در صورت نیاز به ادامه مصرف از داروهای تقویت جنسی همچون سیلدنافیل و تادالافیل در کنار دارو های خود استفاده نمایید و علاوه بر ان ازمایش های کبدی و هورمونی هم میبایست انجام دهید

    تذکر : پاسخ داده شده به پرسش شما تنها به جهت راهنمایی است و جایگزین معاینه و ویزیت توسط پزشک نمی باشد.
    مجموعه پزشکان دکتر شما در خصوص عواقب بعدی مسئولیتی ندارد.
    بهترین پاسخ

ارسال پاسخ به دکتر علی گودرزی کریم